آدرس دسترسی به پارت فوم از طریق مترو

شما از طریق دو ایستگاه دروازه دولت و طالقانی قادر به دسترسی به  فروشگاه پارت فوم ( عرضه کننده انواع یونولیت، عایق ، ضربه گیر ، آکوستیک ، فوم و چسب) هستید.

دسترسی از طریق ایستگاه  مترو دروازه دولت:

مترو دروازه دولت—> خیابان انقلاب—> پیچ شمیران—>خیابان شریعتی–>  بعدا از خیابان حقوقی —> پارت فوم

طول مسیر  به صورت پیاده  تقریبا ۱۲ دقیقه – قابلیت سوار شدن تاکسی از پیچ شمیران تا درب فروشگاه

1

( برای دیدن نقشه روی آن کلیک کنید)

دسترسی از طریق ایستگاه  مترو طالقانی:

ایستگاه مترو طالقانی–> خیابان طالقانی–> سه راه طالقانی–>خیابان شریعتی–> بعد از شهید طاهریان–> پارت فوم

طول مسیر به صورت پیاده تقریبا ۱۳ دقیقه – قابلیت سوار شدن تاکسی از خیابان طالقانی تا ۳ راه طالقانی

2

( برای دیدن نقشه روی آن کلیک کنید)

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

6 Replies to “آدرس دسترسی به پارت فوم از طریق مترو”

  1. جهت آپارتمان ومجتمع با عایق آکوستیک وحرارت، با رنگ الیافی (بازسازی ) ، راهنمایی ودرصورت فروش، فروشگاه خود معرفی نمایید.

    • سلام معمولا رنگ ها و نصب لایه نازکی از الیاف بر روی دیوار نمی توانند عایق صوتی مناسبی ایجاد کنند. برای دیوار مشترک مسکونی بهترینروشر که صدا را کم کند استفاده ترکیبی از یک لایه عایق سلول باز ( مثل پشم سنگ ) و یک لایه سلول بسته ( مثل الاستومری ) روی آن و سپس نصب کناف یا ام دی اف بر روی آن است. به این صورت دیوار مشترک تا حدی عایق صوتی می شود. اگر بخواهید قوی تر شود باید نوع و تنوع لایه ها را افزایش دهید. البته پارت فوم فقط فروش عایق های صوتی را دارد و خدمات نصب نداریم. برای آدرس فروشگاه به قسمت تماس با ما برورید.

  2. سلام ما مطب دندانپزشکی کودکان داریم . می خواهیم تا حد ممکن صدای گریه بچه ها در اتاق پزشک در اتاق انتظار شنیده نشود.سقف ان تایل است و ارتفاع اان تا سقف طبقه بالا ن ۷۰ سانت و باز است . ارتفاع از کف تا تایل سقف دومتر و شصت سانت است . می خواهیم یا ام دی اف و شیشه از کف تا تایلها را پارتیشن بندی نماییم . ایا برای اکوستیک کردن اتاق های پزشک سقف را با فوم های تخم مرغی بپوشانیم صدا از تایل تا سقف طبقه بالا را می گیرد
    یا راههای شما برای اکوستیک کردن اتاق های پزشکان ما چیست؟

    • سلام اون تايل ها آكوستيك كه در اصل سقف كاذب است نه تايل آكوستيك معمولا تاثير چنداني در آكوستيك صدا ندارد مگر اينكه در زيرش از پشم سنگ و فوم به صورت تركيبي استفاده كنيد. ابرآكوستيك تخم مرغي تا حدودي از بازگشت صدا جلوگيري مي كند و نقش كاهش فركانس داره به ويژه در فركانس هاي بالا ولي اگر بخوايد به عنوان عايق صوتي از اين پنل آكوستيك استفاده كنيد بايد از فوم ها عايق صوتي سلول بسته نظير الاستومري يا پلي اتيلن در زيرش استفاده كنيد تا صدا تا حدودي كاهش يابد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*